Máme volné pozice. Podívejte se!

Vyrostli jsme na cestách. Firmu vybudovali od nuly

majitel tomas kominek nakladni auto hydraulicke celo
dilny moto nakladni auta scania tomas kominek autodoprava cr

Pěkně od nuly

Po škole jsem začal pracovat jako mechanik a řidič ve firmě, kde můj otec dělal vedoucího dopravy (cca 40 řidičů). Naučil mě vše potřebné. Po letech jsem si koupil svou první dodávku a začal podnikat. Pěkně od nuly.

Po 11 letech práce

Dnes, po 11 letech práce, máme 15 vlastních vozů, 18 vyježděných řidičů a rozvážíme jakékoliv zboží, včetně ADR a chlazených i mražených potravin, po celé České republice a Evropě. Spolupracujeme i s dalšími autodopravci.
paleta auto prevoz autodoprava kominek
zluty man autodoprava kominek zvedani zbozi

Převezeme jakékoliv zboží

Ze Zlínského kraje a okolí přepravíme kusové zboží, paletové zásilky (ty můžeme též skladovat), chlazené a mražené potraviny, léky, ADR (nebezpečné věci) ... Naše nákladní flotila má hydraulická čela, dělitelné příčky pro různé teploty v nákladovém prostoru, GPS monitoring paletové vozíky, potravinářské nástavby a nezávislé agregáty, které chladí, mrazí i topí.

Vyřešíme jakýkoliv problém

Díky zkušenostem z otcovi i vlastní firmy známe veškeré komplikace, které mohou nastat. A umíme je velmi pružně vyřešit, nehledě na den a čas (manželky dosvědčí). Když se tak stane vážnější porucha na cestě, přijedeme s náhradním vozem, přeložíme a jede se dál. Když je cokoliv potřeba, skočíme do auta a jedeme to řešit. Nejsme jako lidé v sáčkách, kteří sedí u stolu a s telefonem u ucha si mysli, že vše zvládnou.

Spolupracujeme s velkými firmami

Vážíme si slušné a poctivé práce. Proto dlouhodobě spolupracujeme s firmami jako Hamé, Hruška, Geis CZ, Linea, Raciola Uherský Brod, Voma, atd.
tomas kominek odvoz zbozi doprava kralov